Jiří Židlický - Ptáček na větvi

Kresba, 39x30 cm. Signováno vpravo dole J. Židlický. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

67177. Ptáček na větvi
Dražba ukončena:27.10.2021 21:21:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč