Jiří Židlický - Koroptve v trávě

Kresba, 34x31 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

105532. Koroptve v trávě
Dražba ukončena:29.11.2023 22:32:19
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč