Pastel, 27x30 cm. Signováno tužkou vlevo dole J. Židlický. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Sklo v pravém horním rohu prasklé. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1895 - 1950
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.