Jiří Židlický - Jelen

Detail položky

Detail položky

Kresba, 50x43 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 82 cm

 

o autorovi: 1895 - 1950
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Studoval v Praze ČVUT a soukromě malířství u F. Engelmüllera a grafiku u B. Klimeše-Koziny. Ve své tvorbě se věnoval malbě lesních interiérů a zvěře, vytvořil také řadu ilustrací a exlibris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

vydraženo
120278. Jelen
Dražba ukončena:07.08.2024 22:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
22 000 Kč 07.08.2024 22:54:22 10939
21 000 Kč limit (07.08.2024 22:54:12) 447
21 000 Kč 07.08.2024 22:54:13 10939
20 000 Kč limit (07.08.2024 22:53:55) 447
19 000 Kč 07.08.2024 22:53:56 10939
18 000 Kč limit (07.08.2024 22:53:41) 447
17 000 Kč 07.08.2024 22:53:42 10939
16 000 Kč limit (07.08.2024 22:53:36) 447
15 000 Kč 07.08.2024 22:53:37 10939
14 000 Kč limit (07.08.2024 22:53:29) 447
13 000 Kč 07.08.2024 22:53:30 10939
12 000 Kč limit (07.08.2024 22:53:20) 447
11 000 Kč 07.08.2024 22:53:21 10939
10 000 Kč limit (07.08.2024 22:53:10) 447
9 500 Kč 07.08.2024 22:53:11 10939
9 000 Kč limit (07.08.2024 22:53:01) 447
8 500 Kč 07.08.2024 22:53:02 10939
8 000 Kč limit (07.08.2024 22:01:08) 447
7 500 Kč limit (07.08.2024 22:01:07) 1678
5 500 Kč limit (07.08.2024 21:55:46) 1678
5 000 Kč limit (07.08.2024 21:55:45) 2689
4 200 Kč limit (07.08.2024 17:01:45) 2689
4 100 Kč limit (07.08.2024 17:01:44) 12322
3 900 Kč limit (07.08.2024 17:01:35) 2689
3 800 Kč 07.08.2024 17:01:36 12322
3 700 Kč limit (07.08.2024 17:01:30) 2689
3 600 Kč 07.08.2024 17:01:31 12322
3 500 Kč limit (07.08.2024 12:22:16) 2689
3 400 Kč 02.08.2024 22:09:28 7153
3 300 Kč 31.07.2024 18:43:44 12322
3 200 Kč 15.07.2024 21:35:25 7153
3 100 Kč 10.07.2024 21:08:29 2545
3 000 Kč 10.07.2024 13:36:12 7153