Jiří Židlický

48099. Dva lovecké motivy

popis: Ofset, 29x38 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

dražba ukončena: 17.09.2020 19:55:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč