Jiří  Winter Neprakta - Řidič stavebního stroje

Kresba, 21x26 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

301244. Řidič stavebního stroje
Dražba ukončena:05.10.2019 20:29:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč