Litografie, 75x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Voves. Volný list.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1945. Studoval architekturu. Od konce 70. let se věnuje výtvarné tvorbě, grafikám a grafickým úpravám knih.