Jiří Voves - Bez názvu

Litografie, 75x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Voves. Volný list.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1945. Studoval architekturu. Od konce 70. let se věnuje výtvarné tvorbě, grafikám a grafickým úpravám knih.

Jiří Voves
112544. Bez názvu
Dražba ukončena:03.03.2024 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.03.2024 21:52:07 10224
500 Kč 03.03.2024 21:50:02 14918