Jindřich Otipka

62063. Zátiší s ovocem, květinou a konvicí

popis: Olej na kartonu, 60x75 cm. Signováno vpravo nahoře J. Otipka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:49:35

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč