Jiří Votýpka - Pokojové zátiší

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo nahoře Votýpka 46. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 2.6.1912 Tábor/ 18.2.1972 Náchod. Prof. Jiří Votýpka byl Uměleckým vedoucím skupiny malířů Kruh výtvarníků (později AMAG) v době jejího založení v r.1948 v městě Náchod.
Typograf, pedagog, grafik, malíř, který od postkubismu přešel k moderní malbě, vždy s výraznou barevností.

83720. Pokojové zátiší
Dražba ukončena:28.09.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč