Jiří Votruba

305644. Tři myšlenky

popis: Olej na sololitu, 30x30 cm. Signováno vpravo dole Votruba. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 24.07.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč