Jiří Valeš - Míšeňská

Olej na plátně, 107x133 cm. Signováno vlevo dole Valeš 2001. Rámováno.

Nejdelší strana: 145 cm

o autorovi: 1957
Malíř, výtvarník, fotograf. Absolvoval Výtvarnou konzervatoř v Praze, soukromě studoval figuru na AMU v Praze u J. Svobodové. Po absolutoriu se věnoval výhradně vlastní umělecké tvorbě. Vystavoval na mnoha společných i samostatných výstavách doma i v zahraničí. Zachycuje portréty, krajinu (zpočátku zvláště jihočeskou), město v noci, centra historických českých i evropských měst. Vydal knihu portrétů známých osobností s názvem Ti úspěšní. Je členem Sdružení výtvarníků České republiky.

vydraženo velký formát
115876. Míšeňská
Dražba ukončena:22.05.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč