Jiří Trnka - Žraloci

Litografie, 24x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Trnka pravděpodobně ne rukou autora. Částečně nalepeno na tvrdém papíru.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

62966. Žraloci
Dražba ukončena:12.08.2021 20:21:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč