Jiří Trnka - Žraloci

Litografie, 23x15 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

100058. Žraloci
Dražba ukončena:06.08.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč