Jiří Trnka - Zima

Litografie 64/100, 29x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Trnka 45. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

80085. Zima
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč