Jiří Trnka - Zima

Litografie 64/100, 29x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Trnka 45. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

80085. Zima
Dražba ukončena:13.07.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč