Jiří Trnka - Vrána

Litografie, 16x10,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou Trnka. Volný list.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

59520. Vrána
Dražba ukončena:13.05.2021 19:41:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč