Jiří Trnka - Stařec a bárka

Litografie, 22x16cm. Signováno vpravo dole Jiří Trnka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

21402. Stařec a bárka
Dražba ukončena:28.06.2018 18:41:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč