Jiří Trnka

67142. Stařec

popis: Litografie, 7x6 cm. Signováno vpravo dole tužkou Trnka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 11.10.2021 19:31:19 826