Jiří Trnka - Sklizeň hroznů

Litografie, 30x21 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek Uměleckoprůmyslové školy v Praze. Jedná se o školní práci Jiřího Trnky - Ilustraci ke kalendáři z roku 1931.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

75302. Sklizeň hroznů
Dražba ukončena:14.04.2022 21:30:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč