Jiří Trnka - Sen noci svatojánské V

Litografie, 55x39 cm. Signováno vlevo dole Trnka 61. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

32648. Sen noci svatojánské V
Dražba ukončena:30.05.2019 20:29:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:27 000 Kč