Jiří Trnka - Na lovu

Litografie, 20x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Trnka 42. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

40665. Na lovu
Dražba ukončena:12.02.2020 22:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč