Jiří Trnka - Na lodi

Litografie, 23x16 cm. Signováno vpravo dole J.Trnka 42. Rám, pasparta, sklo. Rám poškozen.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

39550. Na lodi
Dražba ukončena:16.01.2020 21:55:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč