Jiří Trnka - Na honu

Litografie, 17x13 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Trnka. Rám, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

94006. Na honu
Dražba ukončena:23.04.2023 20:23:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč