Jiří Trnka - Myslivecké zátiší

Litografie, 17x13 cm, signováno vpravo dole tužkou Jiří Trnka, rám pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

17276. Myslivecké zátiší
Dražba ukončena:28.03.2018 20:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč