Jiří Trnka - Myslivci

Litografie, 16x12 cm, signováno vpravo dole Trnka 42, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

10522. Myslivci
Dražba ukončena:31.05.2017 20:00:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč