Jiří Trnka - Mísa s hruškami

Barevná litografie, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Trnka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

112694. Mísa s hruškami
Dražba ukončena:10.03.2024 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč