Jiří Trnka - Máma pere

Nejdelší strana: 23 cm

Litografie, 14x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Trnka. Rám, pasparta, skla.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

114821. Máma pere
Dražba ukončena:21.04.2024 21:11:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč