Jiří Trnka - Kočka kuchařka

Litografie, 15x15 cm. Signováno tužkou vpravo dole Trnka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

94009. Kočka kuchařka
Dražba ukončena:23.04.2023 20:35:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč