Jiří Trnka - Kočičí kuchařka

Nejdelší strana: 23 cm

Litografie, 14x14 cm. Signováno vpravo dole Jiří Trnka pravděpodobně ne rukou autora.  Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

116462. Kočičí kuchařka
Dražba ukončena:26.05.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč