Jiří Trnka - Honza u krále

Litografie, 14x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Trnka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

70780. Honza u krále
Dražba ukončena:13.01.2022 21:14:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč