Jiří Trnka - Domorodí bojovníci

Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Trnka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

65091. Domorodí bojovníci
Dražba ukončena:30.09.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 25.09.2021 16:23:04 1161