Jiří Trnka - Chlapec a hroch

Litografie, 19x24 cm. Signováno vpravo dole Trnka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

21983. Chlapec a hroch
Dražba ukončena:20.09.2018 19:11:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč