Jiří Trnka - Baletka

Litografie, 26x19 cm. Signováno dole uprostřed J. Trnka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír mimo obrazovou část poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

83313. Baletka
Dražba ukončena:14.09.2022 20:17:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč