Jiří Třanovský - Písně duchovní Staré i nové

Nejdelší strana: 25 cm

Kniha 20x12cm. Zlatá ořízka. Celokožená tlačená zlacená vazba. 1247 stran + 112 stran přídavek + modlitby nábožné 237 stran.

CITHARA SANCTORUM, Apoc. 5. v. 8. Písně Duchovní, Staré i nové Kterýchž Církev Křesťanská při výročních Slavnostech a Památkách, jakož i ve všelikých potřebách svých, obecních i obzvláštních, s mnohým prospěchem užívá; K obecnému Církve Boží vzdělání, někdy shromážděné a vydané, od Kněze Jiříka Třanovského, Služebníka Páně při Církvi Svato-Mikulášské v Liptově. Vydáno v Budapešti roku 1892 Aloisem Bučanským.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jiří Třanovský
89264. Písně duchovní Staré i nové
Dražba ukončena:29.01.2023 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč