Jiří Svoboda - Harmonie

Litografie, 28x22 cm. Signováno vpravo dole Jiří Svoboda. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1924
Grafik a ilustrátor. Studoval na Státní grafické škole v Praze u prof. Dillingera a Landera, posléze výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK u Boudy a Lidického. Pracoval jako výtvarný redaktor v nakladatelství Mladá Fronta a ilustrátor časopisu Světová literatura. Věnoval se grafice, typografii, ilustraci, tvorbě plakátů a bibliofilských tisků. Ve volné grafice se zaměřil na tvorbu barevných dřevořezů. Obdržel několik cen a čestných uznání v Soutěži o nejkrásnější knihu roku.

21693. Harmonie
Dražba ukončena:19.09.2018 18:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.06.2018 18:52:15 2051