Jiří Suchý - Tři grácie

Litografie, 45x32 cm, signováno vpravo dole Jiří Suchý, rám, pasparta, zaskleno.

10780. Tři grácie
Dražba ukončena:01.06.2017 19:45:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč