Jiří Suchý - Konvolut 3 prací na papíře

1x kresba 30x23 cm. 1x autorský tisk 2918 cm. 1x litografie 37x25 cm. Vše signováno. Volné listy.

104143. Konvolut 3 prací na papíře
Dražba ukončena:26.10.2023 21:25:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč