Jiří Suchý - Fantazie

Litografie, 30x20 cm, signováno vpravo dole Jiří Suchý, 11/120, rám, pasparta, zaskleno,rám poškozen.

11215. Fantazie
Dražba ukončena:14.06.2017 21:33:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč