Jiří Suchý - Dvě ženy a měna

Litografie, 18x13 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Suchý. Volný list.

Nejdelší strana: 21 cm

88017. Dvě ženy a měna
Dražba ukončena:18.12.2022 20:22:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč