Jiří Suchý - Bitva o Anglii

Litografie, 38x26 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Suchý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Číslováno 109/150.

Nejdelší strana: 60 cm

75297. Bitva o Anglii
Dražba ukončena:14.04.2022 21:25:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč