Jiří Suchý - Akt v punčoše

Litografie 17/150, 16x10 cm, signováno vpravo dole J. Suchý, paspartováno, zaskleno.

13025. Akt v punčoše
Dražba ukončena:11.10.2017 21:43:14
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:5 500 Kč