Jiří Stýblo - Záznam času - Pablo Picasso

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 75 cm

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Rámováno.

o autorovi: 1979

vydraženo certifikát
113044. Záznam času - Pablo Picasso
Dražba ukončena:28.03.2024 22:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč