Jiří Stýblo - Zátiší s Jabkem

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1979

vydraženo doporučujeme certifikát
117642. Zátiší s Jabkem
Dražba ukončena:27.06.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč