Jiří Stýblo - Zátiší s aperolem

Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Rámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1979

107169. Zátiší s aperolem
Dražba ukončena:14.12.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč