Jiří Stýblo - V dešti

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Pozn.: Přiložen certifikát o pravosti díla.

o autorovi: 1979

certifikát
128873. V dešti
Zbývá:6 dnů, 14 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:49:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč