Jiří Stýblo - Severní stín

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn: Přiloženo potvrzení o pravosti.

o autorovi: 1979

certifikát
119786. Severní stín
Zbývá:30 dnů, 2 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.06.2024 20:49:19 3233