Jiří Stýblo - Sametová revoluce

Olej na plátně, 100x160 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Rámováno.

Pozn.: Přiloženo potvrzení o pravosti díla.

o autorovi: 1979

vydraženo velký formát
94662. Sametová revoluce
Dražba ukončena:31.05.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč