Olej na plátně, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.
Nejdelší strana: 30 cm
Jedná se o jeden ze série obrazů namalovaných speciálně pro výstavu PŘÁTELSTVÍ v roce 2024.
Pozn: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1979