Jiří Stýblo - Hodnota 500 v roce 2020

Nejdelší strana: 155 cm

Olej na plátně, 70x155 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiloženo potvrzení o pravosti díla. Jedná se o jeden ze série sedmi obrazů poukazující na hodnotu peněz v roce 2020 a 1989. Série obrazů byla vystavena v roce 2021 v Českém Krumlově v rámci výstavy Šneider vs Stýblo (fotka vs malba).

Jeden z obrazů, a to "Hodnota 5000 v roce 2020" vlastní ve své soukromé sbírce prezident Petr Pavel.

o autorovi: 1979

vydraženo velký formát doporučujeme certifikát
111608. Hodnota 500 v roce 2020
Dražba ukončena:29.02.2024 21:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč