Jiří Stýblo - Hodnota 200 v roce 2020

Nejdelší strana: 145 cm

Olej na plátně, 70x145 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiloženo potvrzení o pravosti díla. Jedná se o jeden ze série sedmi obrazů poukazující na hodnotu peněz v roce 2020 a 1989. Série obrazů byla vystavena v roce 2021 v Českém Krumlově v rámci výstavy Šneider vs Stýblo (fotka vs malba).

Jeden z obrazů, a to "Hodnota 5000 v roce 2020" vlastní ve své soukromé sbírce prezident Petr Pavel.

o autorovi: 1979

vydraženo velký formát certifikát
121371. Hodnota 200 v roce 2020
Dražba ukončena:29.08.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč