Jiří Stýblo - Hodnota 100 v roce 2020

Nejdelší strana: 140 cm

Olej na plátně, 70x140 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Rámováno.

Pozn.: Přiloženo potvrzení o pravosti díla.

o autorovi: 1979

vydraženo certifikát
96585. Hodnota 100 v roce 2020
Dražba ukončena:29.06.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč